Partnerzy

Bieganie to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów aktywności fizycznej w naszym kraju. Szacuje się, że biega już ponad 20% Polaków, to jest około 7 i pół miliona osób.

POLSKA.EUROPA.BIEG organizowany w 15. rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej to impreza wyjątkowa pod wieloma względami. Nietypowa jest formuła biegu – można pobiec w dowolnym miejscu i na wybranym przez siebie dystansie. Można pobiec na czas i zmierzyć się z innymi biegaczami w wirtualnej klasyfikacji lub wystartować wyłącznie dla samej przyjemności biegania. Nie ma też limitu zgłoszeń, w biegu może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, niezależnie od tego, w jakiej części kraju mieszka. Ta uniwersalna formuła sprawia, że mamy szansę ustanowić polski rekord liczby uczestników imprezy biegowej.

Przyjęta przez nas formuła pozwala także na dotarcie z ideą biegu do potencjalnie największej liczby biegaczy, co przekłada się na znacznie większe niż w przypadku klasycznej imprezy biegowej możliwości promocji naszych partnerów. Zapraszamy zainteresowane firmy, instytucje i osoby prywatne do finansowego wsparcia lub współpracy przy organizacji imprezy. Dla każdego partnera przygotujemy indywidualny pakiet propozycji.

Zapraszamy do kontaktu: partnerstwo@polskaeuropabieg.pl

polskaeuropabieg.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone